HydroSerwis - Usługi Hydrauliczne

Hydraulik Warszawa Świadczymy usługi hydrauliczne Warszawa od 1995r. Przez ten okrez daliśmy się poznać z dobrej strony rzeszy klientom,zarówno prywatnym jak i instytucjom, firmą itp... Zawsze dbamy o to , aby klient był zadowolony z naszych usług. Na wykonane przez naszą firmę prace wystawiamy faktury. Działamy na rynku legalnie , i staramy się dorównywać standartom.

HydroSerwis Od ponad dwudziestu lat staramy się dostarczać swoim klientom nowoczesne rozwiązania w instalacjach grzewczych, wodno – kanalizacyjnych, gazowych i sanitarnych. Każdy pracownik naszej firmy to doświadczony, wykwalifikowany hydraulik, posiadający uprawnienia pozwalające na pracę w każdym , dostępnym na rynku systemie.

Zatrudniamy Kobiety ! W naszej firmie , jako pierwsi i chyba jedyni , zatudniamy Monterki. Kobety zatrudnione w HydroSerwis , niczym nie odbiegają od męszczyzn pracujących dla nas , przechodzą te same kursy i szkolenia oraz posiadają te same uprawnienia.

Obowiązki montera Pracownicy naszej firmy nie mają uprawnień do posługiwania się pieczątkami firmowymi, z tego względu na wykonane przez siebie prace , mają obowiązek wystawić Państwu "Zaświadczenie Pogotowia Hydraulicznego" Na jego podstawie wystawiamy fakture.